------------------------------------------------------------------------------
PREMIELISTE VED VINTERPRØVEN I MERÅKER            PRØVENS REF.NR.: 50/04046 
STED :                                            DATO: 28/03-04
 
------------------------------------------------------------------------------
PREMIE     HUNDENS NAVN/REG.NR. (FORELDRE)             EIER/FØRER
------------------------------------------------------------------------------
1.UK       ES SØRBERGETS TENGEL              1492402  WOHLEN OLAV            
          
(SKRUBBHAUGENS TIM/TANJA) 
------------------------------------------------------------------------------
1.UK       ES FANAFJELLET'S CRY              01737/03 AUSTVIK MARTHE         
          
(BLÅ VEGEN'S BROR/REPPEÅSEN'S JOKER PETR) 
------------------------------------------------------------------------------
1.UK       ES DAJK                           13974/02 EIKSETH STEIN          
           ( / ) 
------------------------------------------------------------------------------
2.UK       ES DAVEREKSTRETS LEA              1493102  NYGÅRD JAN H.          
           (ORKELSJØENS ARON/MASTUKÅSENS ARJA) 
------------------------------------------------------------------------------
2.UK       P  ØRNTUAS B CARISMA              0887903  MYHR JOSTEIN           
           (GARMANNS ROSS/MOSTADDALENS ODA) 
------------------------------------------------------------------------------
3.UK       IS MIDTKILØRAS CALI               00587/03 VANEBO IVAR            
          
(SEAMS/RAVA II) 
------------------------------------------------------------------------------
1.AK       ES VØMMØLFJELLETS JUSIBASI        12706/01 GOMO BJØRN IVAR        
           ( / ) 
------------------------------------------------------------------------------
2.AK       ES TANJA                          1267698  GREEN SNORRE           
           (HALLRÅAS KARRAS/SKILLEVATNETS TYRA) 
------------------------------------------------------------------------------
2.AK       ES FJELLVIDDAS RIPPER             0748301  PEDERSEN PER ARNE      
          
( / ) 
------------------------------------------------------------------------------
3.AK       ES FIA                            21598/01 WIKDAL REIDAR          
          
( / ) 
------------------------------------------------------------------------------
1.VK       ES BORTA MED VINDENS BIRK         S3235800 AASAN JON M.           
FINALE     (CHARM/FOXY) 
------------------------------------------------------------------------------
2.VK       KV BOSS                           2226298  SAGØR JENS THOMAS      
FINALE     ( / ) 
------------------------------------------------------------------------------
3.VK       IS HYLLFJELLETS SORIA MORIA       21036/97 MØST KISTINE OG TORGEIR
FINALE     (US O*CHICKO/IRA) MØST TORGEIR           
------------------------------------------------------------------------------